3/2

Zabieg 3/2 jest połączeniem aż trzech różnych technik redukujących miejscową tkankę tłuszczową oraz celluli. W tym zabiegu łączymy ze sobą działanie liposukcji kawitacyjnej, lipolasera i fali radiowej.

LIPOLASERA - jest to profesjonalne urządzenie, które służy przede wszystkim do pozbycia się zalegającej tkanki tłuszczowej oraz FALI RADIOWEJ RF - Wytworzone przez fale radiowe ciepło indukuje w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów, zawartych w adipocytach, na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Dodatkowo obserwowane jest zwiększone krążenie krwi oraz przyspieszenie metabolizmu, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej.

Jak działa 3/2

Zabieg 3/2 wykonywany jest na obszarze wybranym przez klienta (brzuch + boczki/pośladki/ uda strona wewnętrzna lub zewnętrzna ud) i składa się z LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ - która polega przede wszystkim na wykorzystaniu ruchu generowanego przez ultradźwięki do przemiany stanu skupienia złogów tłuszczu ze stałego w ciekły. Podczas zabiegu, błona komórek tłuszczowych zostaje rozerwana, a uwolnione trójglicerydy, tłuszcze lub ich pochodne dostają się do przestrzeni międzykomórkowej, skąd są transportowane poprzez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby. W wątrobie, uwolniony podczas zabiegu tłuszcz zostaje potraktowany tak, jak ten dostarczony wraz z pożywieniem, tzn. w wyniku procesów metabolicznych ulega rozkładowi i usunięciu z organizmu.

Wskazania

skóra pozbawiona jędrności
cellulit
nadmierna tkanka tłuszczowa
CHĘĆ MODELOWANIA SYLWETKI ORAZ POPRAWA SWOJEGO WYGLĄDU
spowolniony metabolizm

Przeciw wskazania

CHOROBY NOWOTWOROWE ORAZ KARDIOLOGICZNE
NIEUREGULOWANA CUKRZYCA
ciąża oraz okres karmienia piersią
metalowe implanty w miejscu zabiegowym

Dlaczego warto wybrać 3/2

Połączenie 3 różnych technik zabiegowych zapewni przede wszystkim zwiększenie gęstości skóry oraz ją ujędrni, przyspieszy redukcję cellulitu , zredukuje nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową oraz przyspieszy metabolizm naszego ciała.

3/2
1080 zł

90 min | karnet 5 zabiegów

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍