body shaping

Połączenie Body Shaper’a z ujędrniającym RF-em Bipolarnym. Jednoczesna redukcja tłuszczu, cellulitu i ujędrnianie ciała. Jest to najnowsza i najskuteczniejsza metoda redukcji wagi i leczenia cellulitu.

W Body Shapingu głowica jest większa, zabieg jest wykonywany wolniej, ponieważ w fazie zasysania mamy większą powierzchnię fałdu tłuszczowego. Zabieg także jest wykonywany bardzo dokładnie i w określonym kierunku, aby pobudzić metabolizm i usunąć zastoje wodne- co za tym idzie jest tutaj także pewna funkcja presoterapii. Polecany szczególnie dla osób borykającyh się z zatrzymywaniem się wody w organiźmie ( np. po lekach hormonalnych).

Jak działa body shaping

Dzięki tej metodzie i możliwości połączenia wielu funkcji urządzenia w jednym zabiegu uzyskujemy efekt rozbicia tkanki tłuszczowej, ujędrnienie oraz regenerację tkanki łącznej, podniesienie odporności organizmu, wspomaga detoksykację oraz dzięki zastosowaniu funkcji drenażu limfatycznego zwalczamy cellulit poprzez pobudzenie układu limfatycznego do efektywniejszej pracy jednocześnie likwidując zastój wody w organiźmie. Drenaż limfatyczny pozwala także skutecznie walczyć z opuchlizną oraz uczuciem “ciężkich nóg”. Podczas jednego zabiegu następuje rozdrobnienie tkanki tłuszczowej oraz wydalenie rozbitego tłuszczu i oczyszczenie organizmu z toksyn za pomocą drenażu uciskowego oraz działania ujędrniającego RF Bipolarnego.

Wskazania

otyłość
cellulit
zastoje limfatyczne
Wiotkość skóry
zbyt szybki spadek wagi
brak ruchu oraz zanik mięśni

Przeciw wskazania

żylaki
choroby nowotworowe
ciąża
przerwana ciągłość skóry w miejscu zabiegowym

Dlaczego warto wybrać body shaping

Jednocześnie, kiedy tłuszcz znajduje się w głowicy, jest także poddawany działaniu RF Bipolarnego czyli Fali Radiowych, które kurczą włókna kolagenowe. Zabieg radiofrekwencji bipolarnej ma na celu podgrzanie włókien kolagenowych oraz adipocytów. Podgrzany kolagen kurczy się, co sprawia że skóra staje się jędrna, napięta, młodsza, rozstępy stają się mniej widoczne. Podgrzanie adipocytów sprawia, że ich treść czyli tłuszcz upłynnia się oraz jest metabolizowany przez nasz organizm. W odróżnieniu od fal radiowych monopalarnych w pełni kontrolujemy zasięg fali, oraz zmniejszamy ryzyko powikłań.

body shaping
170 zł

30 min | 1 zabieg

body shaping
755 zł

30 min | karnet 5 zabiegów

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍