botox L'ARGO BTX

Linia działa rewitalizująco oraz odmładzająco - zmniejsza mikroskurcze mięśni twarzy, wygładza, spłyca zmarszczki dając efekt "botulin like"

Co zawiera linia l'argo btx

Gatuline Expression AF- wyciąg z jeżówki elektrycznej, który jest świetną alternatywą dla botoksu, zmniejsza napięcie skóry, likwiduje zmarszczki mimiczne i zapobiega powstawaniu nowych. Ferment z opuncji - złuszcza martwe komórki naskorka, stymuluje syntezę kolagenu oraz wspomaga odnowę komórkową.

Ekstrakt z rokitnika - z uwagi na zawartość aktywnych związków o charakterze flawonoli wykazuje wielokierunkowe działanie regenerujące, przeciwzmarszczkowe i odżywcze. Ekstrakt z jarzębiny - wykazuje silne działanie regeneracyjne i antyoksydacyjne, zmniejsza pory i zaczerwienienia, a także doskonale pielęgnuje, odżywia i wzmacnia naczynia krwionośne.

Wskazania

zmarszczki mimiczne
cera szara, pozbawiona blasku
zanik elastyny oraz kolagenu
skóra wiotka
skóra odwodniona

Przeciw wskazania

ciąż oraz karmienie piersią
choroby nowotworowe
zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze
osteoporoza

jak działa naturalny botox

Botox bez strzykawki - innowacyjny, naturalny zabieg niwelujący zmarszczki oparty jest na Spilantholu - roślinnej molekule o właściwościach "botuline-like", w połączeniu ze stymulującym syntezę białek fibrylarnych fermentem z opuncji figowej oraz ekstraktem z rokitnika, będącego "witaminową i energetyczną bombą". Zalecana ilość zabiegów to 6 - jeden raz w tygodniu.

l'argo btx
240 zł

60 min | 1 zabieg

l'argo btx
695 zł

60 min | 3 zabiegi

l'argo btx
990 zł

60 min | 6 zabiegów

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍