brazylijskie pośladki

Zabieg skierowany jest do KOBIET, które CHCĄ ujędrnić, podnieść, wusmuklić czy wyrzeźbić pośladki.

ELEKTROSTYMULACJI MIĘŚNI POŚLADKOWYCH - krótki trening bez wysiłku, w ciągu całego zabiegu wykonasz około 1000 przysiadów.

z czego składa się zabieg

Zabieg brazylijskie pośladki jest zabiegiem stosującym terapię łączoną która składa się z: BODY SHAPINGU - połączenie Body Shaper’a z ujędrniającym RF-em Bipolarnym., jednoczesna redukcja tłuszczu, cellulitu i ujędrnianie ciała. Jest to najnowsza i najskuteczniejsza metoda redukcji wagi i leczenia cellulitu. OSCYLACJI WIBRACJI ODCHUDZAJĄCEJ -jest jednym z najlepszych sposobów dla osób chcących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry i jednoczesnego ukształtowania mięśni.

Wskazania

zanik mięśni pośladkowych
cellulit
nadmiar tkanki tłuszczowej
Wiotkość skóry
utrata jędrności

Przeciw wskazania

ciąża
choroby nowotworowe
metalowe implanty w miejscu zabiegowym
przerwana ciągłość skóry w miejscu zabiegowym

Dlaczego warto wybrać brazylijskie pośladki

Dzięki połączeniu 3 terapii podczas jednego zabiegu Twoje pośladki będą ujędrnione oraz podniosą się do góry. Przy regularnych wizytach widoczna jest redukcja cellulitu oraz tkanki tłuszczowej.

brazylijskie pośladki
180 zł

55 min | 1 zabieg

brazylijskie pośladki
810 zł

55 min | karnet 5 zabiegów

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍