endermologia lpg

Technika LPG ® Endermologie ® opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze. Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez różne kierunki i różne prędkości obrotu rolek. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

Jak działa endermologia lpg

Zabieg wykonywany jest przy użyciu głowic masujących. Wykorzystuje ona podciśnienie, które tworzy fałdę skórną i następnie ją masuje. Zabieg nie jest bolesny i trwa około 40 minut. Powinien być wykonywany w seriach po 15 lub 20 zabiegów w częstotliwości około 3 zabiegów na tydzień.

Wskazania

cellulit
zastoje limfatyczne
wiotkość skóry
nadmierna tkanka tłuszczowa
skóra pozbawiona kolagenu oraz elastyny
blizny oraz rozstępy

Przeciw wskazania

przepuklina
naczyniaki
zapalenie żył, żylaki
choroby nowotworowe
zażywanie leków na krzepliwość krwi
ciąża

4 miesiące po porodzie, 6 po cięciu cesarskim

Dlaczego warto wybrać endermologie lpg

Zabieg endermologii LPG pozwala wymodelować sylwetkę. Skóra po zabiegu staje się odmłodzona, ujędrniona i zregenerowana, a obwód ud, bioder czy brzucha wyraźnie się zmniejsza.

endermologia lpg
190 zł

40 min | 1 zabieg

endermologia lpg
865 zł

40 min | karnet 5 zabiegów

endermologia lpg
1630 zł

40 min | karnet 10 zabiegów

endermologia lpg
100 zł

20 min | wybrany obszar 1 zabieg

strój do endermologii lpg
85 zł

opłata jednorazowa

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍