laminacja brwi

t

W kolejnym kroku na brwi aplikuje sie kreatyę, która jest naturalną substancją odżywiającą. Działanie to ma na celu odbudowe struktury włosków i nadanie im pięknego połysku. Po utrwaleniu włosów nakładana jest na nie substancja składająca się z oleju jojoba, roślinego botoxu oraz olejku makadamia. Cały zabieg trwa około godziny ale pamiętać trzeba o tym, że do 24 godzin po zabiegu nie należy moczyć i myć brwi.

Jak działa laminacja brwi

Laminacja brwi rozpoczyna się od kompleksowego oczyszczania i odtłuszczenia brwi. W tym celu wykorzystywane są specjalne preparaty i szampony. Kolejnym krokiem jest nałożenie aktywatora, którego głównym składnikiem jest kwas tioglikolowy. Wpływa on na mostki dwusiarczkowe będące budulcem włosów. Najpierw powoduje ich rozrywanie, a następnie tworzy nowe, dzięki czemu brwi są podatne na układanie.

Wskazania

brwi cienkie
brwi rzadkie
brwi pozbawione blasku

Przeciw wskazania

choroby oczu oraz skóry
kobiety w ciąży
zapalenie spojówek
opryszczka oraz mechaniczne uszkodzenia skóry

Dlaczego warto wybrać laminacje brwi

Jeśli nie posiadasz idealnych brwi, włoski są niesforne lub rosną dość nieregularnie – poznaj laminowanie brwi – innowacyjny zabieg pozwalający na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest intensywna regeneracja i odżywienie. W efekcie są one grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące.

laminacja brwi z farbką
130 zł

60 min

laminacja rzęs z farbką
130 zł

60 min

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍