laminacja rzęs

t

Ostatnim krokiem laminowania rzęs jest utrwalenie kreatyną wszystkich wczśniej zaaplikowanych preparatów na włoskach. Gdy kreatyna wyschnie zabieg jest skończony. Cały proces trwa około 60 minuta rezultaty utrzymują się nawet do 2 miesięcy. Warto pamiętać, że przez 24 godziny po zabiegu rzęsy mogą być nieco posklejane.

Jak działa laminacja rzęs

Laminacja rzęs rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia. Następnie na dolną powiekę układa się wacik, który chroni skórę przed kontaktem z preparatami, a dolne rzęsy prze sklejaniem. W kolejnym kroku na górną powieke nakładany jest silikonowy wałek, na który nakręca się górne rzęsy. Na tak przygotowane rzęsy nakłada się bezpośrednio preparat przygotowujący je do farbowania. Po wyschnięciu odżywczej substancji rozpoczyna się farbowanie czarną lub brązową farbką.

Wskazania

rzesy proste
rzęsy cienkie oraz jasne
rzęsy osłabione
rzęsy rosnące w dół

Przeciw wskazania

jęczmień na powiece
alergie
zapalenie rogówki
operacje oczu i okolic wykonane w czasie krótszym niż pół roku od zabiegu

Dlaczego warto wybrać lifting rzęs

Lifting rzęs to zabieg, dzięki któremu rzęsy są wydłużone, podniesione, zagęszczone i bardziej podkręcone. Choć nie jest on skomplikowany, jego rezultaty są naprawdę olśniewające. Lifting rzęs sprawia, że rzęsy wyglądają zachwycająco, ale jednocześnie naturalnie. Taka zmiana może utrzymywać się nawet przez kilka tygodni.

laminacja rzęs z farbką
130 zł

60 min

laminacja brwi z farbką
130 zł

60 min |

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍