lipo lax +

Lipo Lax+ to innowacyjny produkt do zabiegów lipolizy, powodujący natychmiastowy efekt spalenia miejscowej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, będący skuteczną alternatywą do zabiegów chirurgicznej liposukcji.

W efekcie zabiegowym nadmiar nagromadzonej tkanki zanika, a obwód miejsca zabiegowego widocznie maleje. Zabieg jest bezpieczny i nie wymaga żadnego przygotowania ani czasu rekonwalescencji, a jego skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach.

Jak działa lipolax+

Formuła Lipo Lax+ powoduje natychmiastowe rozpuszczenie tkanki tłuszczowej (lipolizę). Lipoliza to nic innego jak nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na iniekcyjnym podaniu substancji czynnych powodujących rozpuszczenie komórki tłuszczowej. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.

Wskazania

potrzeba wymodelowania i ujędrnienia sylwetki.
ginekomastia, czyli rozrost tkanki gruczołowej
podwójny podbródek, utrata jędrności skóry w okolicy podbródka
występowanie miejscowych otłuszczeń sylwetki, opornych na dietę oraz ćwiczenia
pojawiająca się tkanka tłuszczowa w okolicy pach, kolan, bicepsów i brzuchu
otyłość gynoidalna, czyli charakteryzująca się nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w okolicy bioder, ud oraz pośladków

Przeciw wskazania

choroby nowotworowe
ciąża oraz okres karmienia piersią
ostre choroby nerek i wątroby
nieustabilizowane choroby tarczycy
choroby układu immunologicznego, epilepsja
nietolerancja na jakikolwiek składnik preparatu
cukrzyca

Dlaczego warto wybrać lipolax +

Zaledwie po jednym zabiegu mezoterapii lipolitycznej Lipo Lax+ możesz pozbyć się niechcianych, miejscowo nagromadzonych nadmiarów tkanki tłuszczowej, cellulitu i zwiotczeń skórnych. Wykonanie 3 zabiegów sprawi, że obwody tkanek zmniejszą się, a skóra stanie się gładsza i bardziej napięta. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą 3 zabiegi, aby zobaczyć spektakularne rezultaty terapii, porównywalne z efektami możliwymi do osiągnięcia poprzez chirurgię plastyczną. Jeżeli jednak tkanka jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być większa. Powtórzenie serii zabiegowej pogłębi i utrwali efekt uzyskany podczas terapii.

lipolax +
265 zł

1 ampułka

lipolax +
535 zł

2 ampułki

lipolax +
755 zł

3 ampułki

konsultacja

bezpłatna

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍