masaż leczniczy kręgosłupa

Masaże lecznicze pozwalają na uśmierzenie bólu i poprawienie dobrostanu pacjenta dzięki wykorzystywaniu szeregu technik.

j

Jak działa masaż leczniczy

Masaż leczniczy bardzo mocno bazuje na technikach masażu klasycznego, jednak nim nie jest. Jest to masaż zdrowotny, który ma za zadanie zwiększyć dopływ krwi do opracowywanej okolicy ciała, a zatem przyspieszyć jej przebieg leczenia. Szczególną uwagę przykładamy tu do opracowania okolic sąsiadujących z okolicą bolesną, przeciążoną, a następnie na tak przygotowanym podłożu wprowadzamy techniki uwalniające napięcie z okolicy objętej dysfunkcją.

Wskazania

Wzmożone napięcia mięśniowe
Odczuwalny dyskomfort narządu ruchu
stany pourazowe

Przeciw wskazania

zmiany alergiczne skóry
obrzęk tuż po urazie
rany
stany zapalne
gorączka

Dlaczego warto wybrać masaż leczniczy

Masaż leczniczy to świetne uzupełnienie prowadzonej terapii np. w przebiegu dyskopatii, lub jako profilaktyka przeciążeń stawów kręgosłupa np. u osób pracujących wiele godzin w pozycjach wymuszonych czy pozycji siedzącej. Najczęściej masaż leczniczy dotyczy bólów kręgosłupa i obejmuje całe plecy.

j
masaż leczniczy kręgosłupa
90 zł

30 min

masaż leczniczy kręgosłupa
160 zł

60 min

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍