misz masz basic

Misz Masz basic to zestaw 12 zabiegów, które w połączeniu bardzo skutecznie usuwają cellulit

Endermomasaż to rewolucyjny system leczenia najbardziej zaawansowanych stadiów cellulitu, zapobiegający pojawianiu się nowych nierówności na skórze. Jest to nieiwazyjna metoda terapii próżniowej, która pobudza tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie. Endermologia usuwa nagromadzone płyny w rejonach objętych schorzeniem, a także zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej. Oprócz tego, modeluje kształt ciała i zmniejsza jego objętość poprzez przyspieszenie rozpadu tłuszczu w jego najgłębszych pokładach.

Z czego składa się MISZ MASZ BASIC

Oscylacja Wibracja Odchudzająca - masaż oscylacyjno- wibracyjny jest jednym z najlepszych sposobów dla osób chcących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry i jednoczesnego ukształtowania mięśni. Body Shaping - jest to najnowsza i najskuteczniejsza metoda redukcji wagi i leczenia cellulitu. Dzięki tej metodzie i możliwości połączenia wielu funkcji urządzenia w jednym zabiegu uzyskujemy efekt rozbicia tkanki tłuszczowej, ujędrnienie oraz regenerację tkanki łącznej, podniesienie odporności organizmu, wspomaga detoksykację oraz dzięki zastosowaniu funkcji drenażu limfatycznego zwalczamy cellulit poprzez pobudzenie układu limfatycznego do efektywniejszej pracy jednocześnie likwidując zastoje i zastój wody w organiźmie.

Wskazania

cellulit
zastoje limfatyczne
wiotkość skóry
brak aktywności fizycznej
zbyt szybki spadek wagi
Rozstępy i blizny pooperacyjne

Przeciw wskazania

ciążą oraz okres karmienia piersią
choroby nowotworowe
żylaki
przerwana ciągłość skóry w miejscu zabiegowym

Dlaczego warto wybrać misz masz basic

Pakiet 12 zabiegów można dowolnie ze sobą wymieniać oraz łączyć. Gwarantowane efekty po zabiegowe to napięcie oraz ujędrnienie skóry, likwidacja rozstępów, zmniejszenie obwodów, pobudzenie metabolizmu oraz poprawa krązenia krwi.

misz masz basic
1190 zł

12 x 30 min | 12 zabiegów

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍