eternity spa

Eternity Spa to ogólnopolska sieć salonów kosmetycznych, która nieustannie się rozwija. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i aktualną promocją.

jak powstaliśmy

Pierwszy salon powstał w Kaliszu w 2003r, szybko zyskał uznanie wśród klientek, co spowodowało dynamiczny rozwój, co przełożyło się na powstanie nowych oddziałow w różnych częściach Polski. Na dzień dzisiejszy jest ponad 20 salonów. Eternity Spa jest tworzone przede wszystkim przez kobiety z myślą o Kobietach, choć coraz więcej mężczyzn docenia nasze zabiegi i chętnie do nas wraca. W naszych salonach znajdziecie niemal wszystkie zabiegi z zakresu kosmetyki, a także posiadamy coraz to dłuższą listę zabiegów z medycyny estetyczniej.

j
j

nasza oferta

W ofercie znajdują się zabiegi zarówno na twarz jak i ciało. Oferta zabiegów na ciało składa się z szeregu zabiegów wyszczuplających, ujędrniających i modelujących. Dodatkowo w Eternity Spa pozbędziesz się niechcianych włosków lub zniwelujesz blizny, gdyż w ofercie mamy depilacje laserową, oraz zabiegi laserem FRAXEL CO2. Eternity Spa już zaufało tysiące klientek, a to dzięki znakomitym efektom Naszych zabiegów, doskonale dobranemu personelowi i urządzeniom. W Eternity Spa znajdziesz zarówno podstawowe zabiegi na twarz i ciało np. peeling kawitacyjny, Mikrodermoabrazję diamentową, oczyszczanie wodorowe czy endermologie drenującą, a także zaawansowane technologiczne propozycje typu Endermologię LPG, HIFU, Karboksyterapia Julie Unique, BTL Exilis Elite, Laser Q Switch YAG, Laser diodowy Light Sheer Duet, Laser Frakcyjny CO2, Fale radiowe RF i wiele innych.

Nie znaleziono postów dla podanych parametrów wyszukania.

Meet Our Professional
Team

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍