push up "bbl"

Brazilian Bottom Lifting na podniesienie pośladków

OSCYLACJI WIBRACJI ODCHUDZAJĄCEJ -jest jednym z najlepszych sposobów dla osób chcących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry i jednoczesnego ukształtowania mięśni.

Jak działa BBL

Zabieg BBL składa się z 3 różnych etapów które wykonujemy tylko w obrębie pośladków. EMS BODY SCULPTING - nieinwazyjny system do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, rzeźbienia i budowy mięśni oraz liftingu. BODY SHAPINGU - połączenie Body Shaper’a z ujędrniającym RF-em Bipolarnym., jednoczesna redukcja tłuszczu, cellulitu i ujędrnianie ciała. Jest to najnowsza i najskuteczniejsza metoda redukcji wagi i leczenia cellulitu.

Wskazania

utrata jędrności skóry
nadmierna tkanka tłuszczowa
cellulit
zanik mięśni pośladkowych
skóra wiotka

Przeciw wskazania

choroby nowotworowe
ciążą
przerwana ciągłość skóry
metalowe implanty w miejscu zabiegowym
rozrusznik serca
wkładka domaciczna miedziana

Dlaczego warto wybrać push up "bbl"

Dzięki połączeniu 3 terapii podczas jednego zabiegu Twoje pośladki będą ujędrnione oraz podniosą się do góry. Przy regularnych wizytach widoczna jest redukcja cellulitu oraz tkanki tłuszczowej.

push up bbl
190 zł

60 min | 1 zabieg

push up bll
920 zł

60 min | karnet 5 zabiegów

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍