rf fala radiowa - ciało

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Jak działa fala rf

Wytworzone przez fale radiowe ciepło indukuje w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów, zawartych w adipocytach, na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Dodatkowo obserwowane jest zwiększone krążenie krwi oraz przyspieszenie metabolizmu, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej.

Stymuluje fibroblasty do wytwarzania większej ilości kolagenu i elastyny co skutkuje skróceniem wiązań kolagenowych i w efekcie poprawę jędrności skóry. Podczas zabiegu wykonujemy masaż głowicą emitującą RF. Najlepiej wykonywać w serii 5-10 zabiegów z częstotliwości raz w tygodniu.

Wskazania

rozciągnięta skóra na brzuchu np. po ciąży
obwisła skóra na brzuchu, ramionach, udach czy piersiach po odchudzaniu
rozstępy
obrzęki
nagromadzona miejscowo tkanka tłuszczowa oporna na dietę oraz ćwiczenia

Przeciw wskazania

ciąża oraz okres karmienia piersią
choroby nowotworowe oraz kardiologiczne
nieuregulowana cukrzyca
epilepsja
zaburzenia hormonalne niekontrolowane

Dlaczego warto wybrać fale rf

Fala radiowa RF pozwoli zregenerować skure oraz wyraźnie zwiększyć jej gęstość, przyspieszyć redukcje cellulitu i rozstępów, modelować sylwetkę oraz redukcje nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej.

fala radiowa
155 zł

na wybraną strefę 30 min | 1 zabieg

fala radiowa
700 zł

na wybraną strefę 30 min | karnet 5 zabiegów

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍