zabieg wyszczuplający na boczki

Zabieg skierowany jest do osób , które zmagają się z problemami tj. cellulit, nadmierna ilość tkanki tłuszczowej czy wiotka skóra W OKOLICY BOCZKÓW.

Body Shaping - jest to najnowsza i najskuteczniejsza metoda redukcji wagi i leczenia cellulitu. Dzięki tej metodzie i możliwości połączenia wielu funkcji urządzenia w jednym zabiegu uzyskujemy efekt rozbicia tkanki tłuszczowej, ujędrnienie oraz regenerację tkanki łącznej, podniesienie odporności organizmu.

Z czego składa się zabieg wyszczuplający na boczki

Zabieg wyszczuplający na boczki składa się z oscylacji wibracji, body shapingu oraz endermologii drenującej. Łączenie tych kilku zabiegów gwarantuje nam naprawdę świetne efekty. Oscylacja Wibracja Odchudzająca - masaż oscylacyjno- wibracyjny jest jednym z najlepszych sposobów dla osób chcących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry i jednoczesnego ukształtowania mięśni. Endermologia usuwa nagromadzone płyny w rejonach objętych schorzeniem, a także zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej. Oprócz tego, modeluje kształt ciała i zmniejsza jego objętość poprzez przyspieszenie rozpadu tłuszczu w jego najgłębszych pokładach.

Wskazania

NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ W OKOLICY BOCZKÓW
CELLULIT
UTRATA JĘDRNOŚCI SKÓRY
Wiotkość skóry
Okolice łokci, kolan, brzucha
SKÓRA WIOTKA

Przeciw wskazania

CIĄŻA
CHOROBY NOWOTWOROWE
SKŁONNOŚĆ DO KRWIAKÓW
PRZERWANIE CIĄGŁOŚCI SKÓRY W MIEJSCU ZABIEGOWYM

Dlaczego warto wybrać zabieg na boczki

Jeśli borykasz się z wystającymi boczkami i masz problem z tym obszarem zabiegowym to zabieg wyszczuplający na BOCZKI przede wszystkim ujędrni Twoją skórę, zredukuje nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową oraz zwiększy jej gęstość w tym rejonie.

zabieg wyszczuplający na boczki
180 zł

55 min | 1 zabieg

zabieg wyszczuplający na boczki
810 zł

55 min | karnet 5 zabiegów

Chcesz dokonać rezerwacji
lub masz pytanie?

Przemiła obsługa, super ceny zabiegów i co najważniejsze są efekty 👌 Endermologia drenująca to mój faworyt także szczerze polecam 😉

Dla mnie najlepszy salon w mieście!!! Dziękuję pięknie za zaangażowanie dziewczyn, cudowny klimat,I bardzo widoczne efekty 😘😘😘🙂

Super obsługa, super klimat i zabiegi dające super efekty. Polecam !!! 😍